Aktualności

Skuteczność reklamy na Facebooku

Dziś wielu z nas nie wyobraża sobie dnia bez odwiedzenia swojego profilu w serwisie społecznościowym. Taka tendencja musi zostać prędzej czy później wykorzystana przez reklamodawców. Media społecznościowe pozwalają na dotarcie z komunikatem reklamowym do szerokiej rzeszy klientów.

Wsparcie ze strony Google Analytics

 

Brak kupujących oraz słabe wyniki sprzedaży są główną bolączką właścicieli sklepów internetowych. Inwestowane w marketing pieniądze zwracają się bardzo powolnie i trudno jest stwierdzić, czemu właściwie nikt nie chce niczego u nas zamawiać. Jak rozwiązać problem braku zamówień?

Czym jest Merchant Center?

Od miesiąca mówi się w Polsce o pojawieniu się Google Merchant Center (GMC). Czym dokładnie jest GMC? Jak z niego korzystać i jak wpłynie to na polskich sprzedawców internetowych?

Reklama na Facebook’u

Ostatnimi czasy coraz bardzie popularną formą promocji staje się reklama na największym portalu społecznościowym - Facebooku, którego założycielem jest znany wszystkim Mark Zuckerberg.

Prostota

Social Media

W dzisiejszych czasach firmy próbują pozyskać klientów z wszystkich możliwych sposobów i nie inaczej jest w Internecie. Najpopularniejszymi sposobami pozyskiwania klientów aktualnie jest pozycjonowanie w Google (bycie na wysokich pozycjach zwiększa prawdopodobieństwo) oraz kampanie linków sponsorowanych (Adwords). Natomiast coraz większym zainteresowaniem cieszą się tajemnicze media społecznościowe tzw. „Social Media”.